Najlepszy leasing samochodowy – wrzesień 2017

Chcąc wybrać najlepszy leasing samochodowy, warto porównać ze sobą kilka dostępnych na polskim rynku ofert. Oto zestawienie najbardziej korzystnych leasingów samochodowych.

MASTERLEASE

MASTERLEASE oferuje leasing wszystkich marek samochodów dostępnych na polskim rynku, zaś na wiele z nich możemy otrzymać wysokie rabaty. Decyzja o finansowaniu zapada już w ciągu 24 godzin. Procedury są dość proste, a wpłata własna rozpoczyna się od 5%.

MILLENNIUM LEASING

Millennium Leasing oferuje leasing samochodów nowych oraz używanych przy wpłacie własnej od 0%. Możliwe jest zarówno finansowanie w polskiej, jak i w europejskiej walucie. Okres trwania umowy jest bardzo elastyczny.

MLEASING

MLeasing to oferta dotycząca samochodów nowych i używanych. Mamy możliwość finansowania nie tylko w złotówkach, ale także w euro. Czas trwania umowy wynosi w tym przypadku od 24 do 72 miesięcy i jest dość elastyczny. Wpłata własna rozpoczyna się już od 0%.

PEKAO LEASING

Pekao ma dla swych klientów ciekawe finansowanie od 0% wpłaty własnej. Decyzja również zapada tu w ciągu 24 godzin, a okres trwania umowy jest elastyczny.

pawel

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu 😉
pawel

Latest posts by pawel (see all)

Twoja ocena: brak
Ocena: 0 - 0 głosów

Autor

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)

Dodaj komentarz